POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

BEZ MAGAZYNU
Proponujemy Państwu nasz Serwis Ramiarski:
bez tworzenia własnego magazynu możecie Państwo oferować klientom dziesiątki wzorów ram drewnianych oraz wielokolorowe passe-partout, także okrągłe i owalne.
Oszczędzacie na kosztach zakupu materiałów i magazynowania, unikacie zamrożenia kapitału.
Dla wchodzących w ten rodzaj działalności jest to wygodna forma zmniejszenia inwestycji początkowych. Dla wszystkich - możliwość oferowania listew drogich przy kosztach ograniczonych tylko do zamówionej ramy, której szybka sprzedaż jest zagwarantowana.

BEZ CIĘCIA
Otrzymujecie Państwo - po telefonicznym lub faxowym zamówieniu - dokładnie przycięte, a na życzenie zszyte ramy i wycięte passe-partout.
Bez odpadów, które dochodzą do 35%.
Nie ponosicie wysokich kosztów zakupu i eksploatacji profesjonalnych urządzeń ramiarskich.
System ten pozwala rozwijać działalność stopniując wydatki na wyposażenie zakładu.

BEZ PYŁU I WIÓRÓW
Możecie pracować w niewielkim lokalu do przyjęć zamówień, minimalizując powierzchnię potrzebną do opraw, poświęcając więcej czasu swoim klientom i promocji własnej działalności.

SERWIS NA TELEFON
Wszystko to umożliwia Serwis Ramiarski C.M.W.
Zadzwońcie Państwo do nas lub przyślijcie fax. W ciągu kilku dni otrzymacie perfekcyjnie przycięte , gotowe do montażu ramy.
Zapraszamy również do siedziby naszej Firmy po zakupy listew drewnianych, kartonów do passe-partout oraz urządzeń i akcesoriów ramiarskich.
Większość oferowanych towarów posiadamy w ciągłej sprzedaży z magazynu, a urządzenia i akcesoria można przed zakupem oglądać i wypróbować w naszym Zakładzie.

Dojazd jest łatwy, prosimy zapoznać się z dołączoną mapką.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


OPRAWA OBRAZÓW ZAOPATRZENIE ZAKŁADÓW RAMIARSKICH SERWIS RAMIARSKI CMW PIERWSZE KROKI W RAMIARSTWIE WRAZ Z CMW